Bosna Turları
 
turuncutik BOSNA TURU

3 GECE-4 GÜN

mavitik 1.GÜN GEBZE-İSTANBUL – SOFYA – NİŞ-SARAJEVO : Gebze'den otobüs ile hareket (saat 20:30) .Gece 00:30 Kapıkule pasaport işlemlerinden sonra gerekli molalar verilerek Sofya üzerinden Sarajevo'ya hareket .Öğleden sonra saa15:00 de Sarajevo'ya varış. Otele yerleşme ,kısa bir mola sonrası Sarajevo şehir turu ,akşam yemeği ve konaklama otel Saraj'da.

GEBZE-İSTANBUL – SOFYA – NİŞ-SARAJEVO GEBZE-İSTANBUL – SOFYA – NİŞ-SARAJEVO GEBZE-İSTANBUL – SOFYA – NİŞ-SARAJEVO GEBZE-İSTANBUL – SOFYA – NİŞ-SARAJEVO


mavitik 2.SARAJEVO-MOSTAR-BUNA-JABLANİCA-SARAJEVO : Kahvaltı sonrası (saat 09:00) Mostar yolculuğu. Mostar gezisini içeren, Mostar Köprüsü , Koski Mehmet Paşa Camii'nden seyir, Karagöz Camii, Şehitlik , UNESCO dünya mirası kapsamına alınan Pociteli'de 16 yüzyıldan kalma Osmanlı mimari eserleri,Kuleye tırmanış ve kule başından seyir, Buna nehri su kaynağında dünyanın en romantik konumlu tekkesi olan Alperenler Tekkesi, Sarı Saltuk gezisi.Sarajevo'ya dönüş. Canlı müzik eşliğinde akşam yemeği ve eğlence İbidiz-T restoranda.

SARAJEVO-MOSTAR-BUNA-JABLANİCA-SARAJEVO SARAJEVO-MOSTAR-BUNA-JABLANİCA-SARAJEVO SARAJEVO-MOSTAR-BUNA-JABLANİCA-SARAJEVO SARAJEVO-MOSTAR-BUNA-JABLANİCA-SARAJEVO


mavitik 3.SARAJEVO-TÜNEL-TÜNEL MÜZESİ- ( SOFYAYA HAREKET) : Kahvaltı sonrası (saat 09:00) Saraybosna şehir gezisi, 1992 -1995 kuşatma dönemi şehir ihtiyaçlarını karşılayan Tünel ve Tünel müzesi ziyareti .Saat 11:00 ‘de Belgrad'a hareket .20:00 Queen's Astoria Design Hotele varış . Geceleme otelde.

SARAJEVO-TÜNEL-TÜNEL MÜZESİ SARAJEVO-TÜNEL-TÜNEL MÜZESİ SARAJEVO-TÜNEL-TÜNEL MÜZESİ SARAJEVO-TÜNEL-TÜNEL MÜZESİ

mavitik 4. SOFYA-EDİRNE- İSTANBUL : Kahvaltı sonrası Panoramik Sofya turu ve Edirne'ye hareket . Türk İslam tarihinin en ihtişamlı yapılarından biri olan Selimiye Camiini ziyaret ettikten sonra Edirne'den İstanbul'a hareket.

SOFYA-EDİRNE- İSTANBUL SOFYA-EDİRNE- İSTANBUL SOFYA-EDİRNE- İSTANBUL SOFYA-EDİRNE- İSTANBUL

mavitikÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1. TRANSFER , ( İstanbul – Bosna– İstanbul )
2. ÜÇ GECE , yarım pansiyon otel'de konaklama (konaklama,kahvaltı+akşam yemeği)HOTEL SARAJ 4* HB KONAKLAMA ( 2 GECE KONAKLAMA ): DEDEMAN PRİNCESS HOTEL 4* HB KONAKLAMA ( 1 GECE KONAKLAMA )
3. REHBERLİK  HIZMETİ

4. TUR SİGORTASI

 

mavitikÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Vize işlemleri
Tüm öğlen yemekleri
Tüm kişisel harcamalar
Müze ören yerleri girişleri

Yurt dışı çıkış harcı

 

 mavitik Vize başvurusu için gerekli evraklar:

TUR BİTİŞ TARİHİNDEN İTİBAREN ENAZ 1 yıl GEÇERLİ PASAPORT
1 ADET BİYOMETRİK RESİM ARKA FON BEYAZ OLACAK
2 EŞ BİLGİLERİ (D.YERİ,D.TARİHİ,ANNE BABA ADI)
3 GELİR BELGELERİ (SON 6 AYDA HAREKET GÖRMÜŞ BANKA HESAP CÜZDANI VEYA KREDİ KARTLARI EXTRESİ)

4 ÇOCUKLAR İÇİN NOTERDEN MUVAFAKATNAME (ANNE BABA İLE BİRLİKTE SEYAHAT ETSE BİLE İSTENİYOR.

AYRINTILI BİLGİ VE REZVASYON İÇİN : KOŞUKAVAK TURİZM 0262 646 56 00


 

 

Her hakkı Koşukavak Seyahat Acentesi'ne aittir © 2011 Site Kullanım Şartları Gizlilik
Gebze Tasarım