Mısır Turu

 • Tarih Sorunuz
 • 4 Gece/5 Gün
 • 1. GÜN

  ISTANBUL SABİHA GÖKÇEN Havalimanı Dış Hatlar Gidiş NİLE Havayolları kontuarı önünde saat.13.30' da buluşma.Pasaport ve bilet işlemlerinden sonra saat 16.05' te Kahire' ye hareket. Saat 17.10' da varış ve otelimize transfer. Akşam yemeği dışarıda ve geceleme otelde.

 • 2. GÜN

  Kahvaltı sonrasında tam gün Kahire turu. Kahire Müzesi, Selahaddin Eyyûbi Kalesi, Mehmet Ali Paşa Camii , İmam Şafii Camii ve El Ezher Camii (Cuma Namazı kılmak isteyenler için serbest zaman). Öğleden sonra Hz.Hüseyin Camii ve serbest zamanı Han-ı Halil Çarşılarında alışveriş.Tur sonrasında otele dönüş. Akşam yemeği dışarıda ve geceleme otelde.

 • 3. GÜN

  Kahvaltı sonrasında tam gün tur. Giza platosu (Piramitler Bölgesi) hareket ve Sfenks ziyareti. Ardından Papirüs yapım fabrikası ziyareti. Öğle yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra Mücevher ve Parfüm imalathanesiziyareti. Tur sonrası otele dönüş. Akşam Nil Gezisi için tekneye hareket. Açık büfe yemek ve yerel show sonrası( 2saat) otele dönüş. Geceleme otelde.

 • 4. GÜN

  Erken kahvaltı sonrası tam gün tur için İskenderiye' ye hareket. Kuzey Kahire'den çölyoluyla, Mısır'ın Akdeniz kıyısındaki 2. Başkenti olan İskenderiye' de Müntazah Bahçeleri, Yeraltı Mezarları,Pompei Sütunu görülecektir. Öğle yemeği deniz ürünleri restoranında alınacaktır. Yemek sonrası Kayıtbay Kalesi dışarıdan görülecektir. Akabinde Roma Amfitiyatrosunu gördükten sonra İskenderiye' ye veda edip Kahire'ye dönüyoruz. Akşam yemeği dışarıda ve geceleme otelde

 • 5. GÜN

  Erken kahvaltı sonrasında, odaların boşaltılması ve saat 09.00' da otelden ayrılış ve havalimanına transfer. Varış ve bilet, pasaport işlemlerindensonra saat 11.50' de Istanbul' a hareket ve saat 15.05' te varış. **İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir**

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Istanbul Sabiha Gökçen-Kahire-Istanbul Sabiha Gökçen Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti (Nil Havayolları ile)

Belirtilen Sınıf Otelde 4 Gece Oda+Açık Büfe Kahvaltı Esaslı Konaklama

3 Öğle Yemeği (Turlarda) + 4 Akşam Yemeği (Otel dışında)

Havalimanı / Otel / Havalimanı Transferleri

Programda Belirtilen Tüm Turlar, Ulaşım ve Rehberlik Hizmetleri

Vize Ücreti ve İşlemleri (Yeşil Pasaport Sahipleri 35 $ eksik ödeme yaparlar) (45 YAŞ ALTI VE 18 YAŞ ÜSTÜ YOLCULARIMIZIN VİZE İŞLEMLERİ 20 İLE 40 GÜN SÜRMEKTEDİR)

Seyahat Sigortası (80 yaş ve üzeri yolcularımıza seyahat sigortası yapılamamaktadır)

Bahşişler (Rehber, Otel, Şoför ve Restoran)

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

İç hat bilet ücreti

Yemeklerde alınacak bilimum kapalı içecekler, Kişisel Harcamalar

Otel Ekstraları (Oda Servisi,Telefon vb.)

Yurtdışı Çıkış Harcı

Girişi ücrete tabi olan mekanlara girilmek istenmesi halinde giriş ücretleri: - Keops Piramidi İçine Giriş : 27 $
- Mikerinos Piramidi İçine Giriş : 8 $
- Solar Boat Müzesi İçine Giriş : 9 $
- Kahire Müzesi Mumya Odası Giriş : 20 $
- Deve Kiralama : 10 $ (Yarım Saat)

Grup rezervasyonlarınızı 444 45 98 numaralı telefonumuzdan yapabilirsiniz.

Derya Tekin Kapadokya Turu

Uzun zamandır kapadokyaya gitmeyi düşünüyordum. Sizler sayesinde gitmiş oldum ekibinize ilgilinizden dolayı teşekkür ederim.

Murat Tonguç Yunanistan Turu

Daha önce de katıldığım turlar da vardı her zaman mutlu ayrılmışımdır. Yine çok güzel bir tur oldu rehberimize ve tüm Koşukavak ekibine teşekkürü bir borç bilirim.