Yunanistan Selanik / Kavala / Thassos Adası Turu

 • Tarih Sorunuz
 • 1 Gece / 3 Gün
 • 1. GÜN

  İstanbul / Keşan / Kavala

  Gezimizin ilk günü 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23.30 Mecediyeköy Migros Önü, 23.30 Bakırköy Ömür Alışveriş Merkezi Önü hareketle Silivri – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe - karayolu takip edilerek Kavala’ya varışımızı gerçekleştiriyoruz.

 • 2. GÜN

  Kavala / Selanik

  Kavala`ya varışımızın ardından sabah kahvaltısı ve enfes Kavala kurabiyesinin tadına bakmak için mola veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.yy Neo Klasik yapılar, Pangia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi ve heykelinin görülmesinin ardından devam eden yolculukla Selanik varışı ile panoramik şehir turu; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo - P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz Rehberimizin extra düzenleyeceği Yunan Tavernası Turuna katılma imkanı. Leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.(45EUR)

 • 3. GÜN

  Selanik / Keramoti / Thassos Adası / Dedeağaç / İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası Keramoti’ye hareket. Varışımız sonrası Keramoti’de tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleneccek olan Thassos Adası turuna katılabilirler.(20EUR) Gemi ile Thassos adasına varışımız sonrası adanın en ünlü plajlarından La Scala Beach’de deniz, kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. 17:00’de Plajdan hareket ile Keramotiye Gemi ile geri dönüşümüzü sağlıyoruz. Keramoti’den hareket ile Türk bölgesi olan İskeçe & Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçip İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolunu takip ederek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ’da serbest köfte molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul başlangıç noktalarına varış ile program sonu.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Lüks otobüsler ile ulaşım hizmetleri

Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

4* Otelde oda - kahvaltı konaklama

Programda belirtilen panoramik şehir turları.

Araç içi su ikramı

Şehir vergileri

Gümrük vergileri

Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri.

Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar

İlk gün sabah kahvaltısı

Öğle ve akşam yemekleri.

Schengen Vizesi

Yurtdışı çıkış harcı

Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

23 Ağustos / 30 Ağustos / 6 Eylül / 13 Eylül / 20 Eylül / 27 Eylül

İKİ YADA ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI ÜCRET : 79 EUR

TEK KİŞİLİK ODADA KONAKLAMA : 119 EUR

ÇOCUK 3-11 ( 2 YETİŞKİN YANINDA ) : 69 EUR

ÇOCUK 0-2 ( 2 YETİŞKİN YANINDA ) : 39 EUR

4 Haziran / 9 Ağustos / 16 Ağustos

İKİ YADA ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI ÜCRET : 99 EUR

TEK KİŞİLİK ODADA KONAKLAMA : 139 EUR

ÇOCUK 3-11 ( 2 YETİŞKİN YANINDA ) : 89 EUR

ÇOCUK 0-2 ( 2 YETİŞKİN YANINDA ) : 59 EUR

Grup rezervasyonlarınızı 444 45 98 numaralı telefonumuzdan yapabilirsiniz.

Tur Fiyatı 79 €

Tur Tarihleri

16.08.2019

23.08.2019

30.08.2019

06.09.2019

13.09.2019

20.09.2019

27.09.2019

Derya Tekin Kapadokya Turu

Uzun zamandır kapadokyaya gitmeyi düşünüyordum. Sizler sayesinde gitmiş oldum ekibinize ilgilinizden dolayı teşekkür ederim.

Murat Tonguç Yunanistan Turu

Daha önce de katıldığım turlar da vardı her zaman mutlu ayrılmışımdır. Yine çok güzel bir tur oldu rehberimize ve tüm Koşukavak ekibine teşekkürü bir borç bilirim.