Hakkımızda

Koşukavak Turizm

UÇTAN UCA HİZMET ANLAYIŞI

Misafirlerimizin turizm sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmet yelpazemiz her geçen gün genişlemiş , City Hotel Plovdiv’in de bünyemize katılması ile birlikte puzzle'ın eksik kalan parçası da tamamlanmıştır. Gebze, İstanbul ve Bulgaristan’daki ofislerimizden dünyanın heryerine operasyon yapma kabiliyeti olan tecrübeli ekibimiz sayesinde aşağıdaki tüm hizmetleri gönül rahatlığı ile en hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Yurtiçi ve Yurtdışı Tur Organizasyonu

Kayak Turları

Vize

Uçak Bileti

Transfer Hizmetleri

Şoförlü Araç Kiralama

Rehberlik Hizmetleri

Konaklama Hizmetleri

BAŞARIMIZ TESCİLLENDİ

Sektörde 22 yıllık bir tecrübeye sahip firmamız 2018 yılında Sofya’da düzenlenen “Turizm Sektörü için Balkan Ödülleri (Balkan Awards for Tourism)” töreninde, Balkanlar’ın en iyi kültür turları ödülünü alarak başarısını tescillemiştir.

DAİMA DAHA İLERİ

Firmamızı bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişen , teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve misafirlerine sunan, toplumsal değerlere saygılı ve çalışılması tercih edilen bir şirket yapmak için gece gündüz çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Kurulduğu günden bugüne Turizm sektörünü yakından takip eden Koşukavak Turizm sektörün insana katmış olduğu değerleri benimseyerek güvenilir marka haline gelmiştir. Firmamız Balkanlar ile Türkiye arasında DAİMA HİZMETİN EN İYİSİ politikasıyla turizm organizasyonlarında lider olmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır.

VİZYONUMUZ

Sevmek Tanımakla Başlar sloganı ile çıktığımız bu yolda siz değerli dostlarımızla birlikte Balkan coğrafyasını adım adım gezerek tarihin izlerini sürüyoruz, atalarımızın bir zamanlar yaşadığı topraklarda eğlenceli ve konforlu bir tatil isteyenleri farklı mekanlarla tanıştırıp hiç tahmin edemeyecekleri bir kültür turuyla buluşturuyoruz. Koşukavak Turizm’in en önemli amacı ise müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak misafirlerinin arzu ettikleri hizmet ve kaliteyi en iyi şekilde almasını sağlamaktır.

80.000

Katılımcı

52

Ülke

88

Şehir

6.112.000

KM Yol